1
/
din
2
Cadita dus semirotunda ceramica Roca Italia 80x80 cm
Cadita dus semirotunda ceramica Roca Italia 80x80 cm
1 review
Pret obisnuit
524,97 lei
Pret obisnuit
619,51 lei
Pret redus
524,97 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:A374775001
Garantie: 10 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | ROCA |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Semirotunda |
| Serie | Italia |
| Material | Ceramica |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 80 cm |
| Latime exacta | 80 cm |
| Inaltime exacta | 10 cm |
| Livrare | Livrare imediata |
| Locatie | Depozit 2 |
| Cod furnizor | A374775001 |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 800x800xH100 mm
Diametru scurgere: Ø65 mm
Material: portelan
Finisaj: alb
*Nota: Sifon necesar se achizitioneaza separat
I
Ioana Cada de dus este din ceramica, super calitativa, spatioasa datorita marginilor inguste. Are si adancime in interior, este antiderapanta, foarte grea si stabila. Este cea mai calitativa cada de dus. Am cautat mult, si niciuna nu se compara cu aceasta. Pentru cei care cauta, si li se potrivesc dimensiunile, aceasta este cea mai calitativa cada existenta pe piata. Nota maxima pentru calitate, servicii, ambalare, transport, relatii cu clientii, etc