1
/
din
2
Cadita dus semirotunda Belform Cubo 80x80 cm, de zidit
Cadita dus semirotunda Belform Cubo 80x80 cm, de zidit
2 reviews
Pret obisnuit
479,99 lei
Pret obisnuit
565,78 lei
Pret redus
479,99 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:27CD0033
Garantie: 3 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | BELFORM |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Semirotunda |
| Serie | Cubo |
| Material | Acril |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 80 cm |
| Latime exacta | 80 cm |
| Inaltime exacta | 3 cm |
| Livrare | livrabil 2-4 zile |
| Cod furnizor | 27CD0033 |
Share

Descriere produs:
Cadita de dus cu montaj incastrat prevazuta cu sifon
Dimensiuni: 800x800xH30 mm
Adancime: 60 mm
Material: acril
Finisaj: alb
C
Calin D. Pret f ok, pentru un produs onorabil
B
B. TUDORA livrare facuta impecabil, multumesc!