1
/
din
7
Cadita dus semirotunda asimetrica Belform Cubo 90x70 cm, autoportanta
Cadita dus semirotunda asimetrica Belform Cubo 90x70 cm, autoportanta
9 reviews
Pret obisnuit
529,99 lei
Pret obisnuit
624,50 lei
Pret redus
529,99 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:27CB0080
Garantie: 3 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | BELFORM |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Semirotunda asimetrica |
| Serie | Cubo |
| Material | Acril |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 90 cm |
| Latime exacta | 70 cm |
| Inaltime exacta | 15 cm |
| Livrare | Livrare imediata |
| Locatie | Depozit 2 |
| Cod furnizor | 27CB0080 |
Share

Descriere produs:
Cadita de dus autoportanta prevazuta cu sifon
Dimensiuni: 900x700xH150 mm
Adancime: 30 mm
Material: acril
Finisaj: alb
Optiuni montaj:
- varianta stanga: scurgere pozitionata pe partea stanga
- varianta dreapta: scurgere pozitionata pe partea dreapta
*Nota: Picioare sustinere se achizitioneaza separat
S
Steluta MATEI Livrare cu duba GQS, super!
L
Laszlo Livrare promta
G
Ghenadie U. LIVRARE IMPECABILA, CONSULTANTI AMABILI. MULTUMESC!
A
Axinte L. Livrare cu flota GQS impecabil! Consultanti de calitate
L
Leonid Pret bun