1
/
din
7
Cadita dus semirotunda asimetrica Belform Cubo 120x80 cm
Cadita dus semirotunda asimetrica Belform Cubo 120x80 cm
18 reviews
Pret obisnuit
621,99 lei
Pret obisnuit
736,59 lei
Pret redus
621,99 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:27CB0075
Garantie: 3 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | BELFORM |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Semirotunda asimetrica |
| Serie | Cubo |
| Material | Acril |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 120 cm |
| Latime exacta | 80 cm |
| Inaltime exacta | 15 cm |
| Livrare | Livrare imediata |
| Locatie | Depozit 2 |
| Cod furnizor | 27CB0075 |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 1200x800xH150 mm
Adancime: 60 mm
Material: Acril
Finisaj: alb
*Nota: Include sifonul pentru cadita de dus si set 2 picioruse sustinere (cod 29PN2302)
M
M. TIMOTEI SIGUR VOI REVENI, LIVRARE RAPIDA SOFER GQS FOARTE AMABIL
K
Keresztes Raport foarte bun calitate pret. Livrarea cu masina GQS bonus! super ok
I
I. Aneta Produs bun la pret corect
C
Carla Livrare Fara probleme
I
Ileana Florescu O cadita practica, foarte incapatoare, arata bine