1
/
din
2
Cadita dus pentagonala Radaway Doros PT Compact 90x90 cm
Cadita dus pentagonala Radaway Doros PT Compact 90x90 cm
No reviews
Pret obisnuit
989,95 lei
Pret obisnuit
1.055,24 lei
Pret redus
989,95 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:SDRPTP9090-05
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | RADAWAY |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Pentagonala |
| Serie | Doros |
| Material | Acril |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 90 cm |
| Latime exacta | 90 cm |
| Inaltime exacta | 12 cm |
| Livrare | Livrare imediata |
| Locatie | Depozit 2 |
| Cod furnizor | SDRPTP9090-05 |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 900x900xH115 mm
Diametru sifon: Ø90 mm
Culoare: alb
Panou integrat pe toate laturile
Suprafata neteda antibacteriana pentru curatare usoara
Rezistenta la umezeala si mucegai
Instalare rapida si reglaj usor
*Set picioruse pentru cadita de dus inclus