1
/
din
3
Cadita dus pentagonala Radaway Doros PT Compact 100x100 cm
Cadita dus pentagonala Radaway Doros PT Compact 100x100 cm
No reviews
Pret obisnuit
1.259,99 lei
Pret obisnuit
1.345,28 lei
Pret redus
1.259,99 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:SDRPT1010-05
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | RADAWAY |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Pentagonala |
| Serie | Doros |
| Material | Acril |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 100 cm |
| Latime exacta | 100 cm |
| Inaltime exacta | 11.5 cm |
| Livrare | livrabil 10-20 zile |
| Cod furnizor | SDRPT1010-05 |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 1000x1000xH115 mm
Material: acril
Finisaj: alb
Scurgere: Ø90 mm
Caracteristici:
- panou integrat
- suprafata neteda antibacteriana
- montare si intretinere facila
- rezistenta la umezeala si mucegai
- set picioare de sustinere inclus
*Nota: Sifon se achizitioneaza separat