1
/
din
2
Cadita dus pentagonala Belform Cubo 90x90 cm, de zidit
Cadita dus pentagonala Belform Cubo 90x90 cm, de zidit
3 reviews
Pret obisnuit
579,99 lei
Pret obisnuit
683,21 lei
Pret redus
579,99 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:27CD0036
Garantie: 3 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | BELFORM |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Pentagonala |
| Serie | Cubo |
| Material | Acril |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 90 cm |
| Latime exacta | 90 cm |
| Inaltime exacta | 3 cm |
| Livrare | livrabil 2-4 zile |
| Cod furnizor | 27CD0036 |
Share

Descriere produs:
Cadita de dus cu montaj incastrat prevazuta cu sifon
Dimensiuni: 900x900xH30 mm
Adancime: 60 mm
Material: acril
Finisaj: alb
S
STELA merita
D
Doina MARGINEAN livrare de la gqs in conditii optime! produs foarte ok
t
tudose dochia moderna