1
/
din
3
Cadita dus pentagonala Belform Cubo 90x90 cm, autoportanta
Cadita dus pentagonala Belform Cubo 90x90 cm, autoportanta
10 reviews
Pret obisnuit
522,99 lei
Pret obisnuit
619,16 lei
Pret redus
522,99 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:27CB0036
Garantie: 3 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | BELFORM |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Pentagonala |
| Serie | Cubo |
| Material | Acril |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 90 cm |
| Latime exacta | 90 cm |
| Inaltime exacta | 15 cm |
| Livrare | Livrare imediata |
| Locatie | Depozit 2 |
| Cod furnizor | 27CB0036 |
Share

Descriere produs:
Cadita de dus autoportanta prevazuta cu sifon
Dimensiuni: 900x900xH150 mm
Adancime: 60 mm
Material: acril
Finisaj: alb
M
Melinda DAMIAN Consultanti foarte priceputi. Livrare impecabila, multumesc GQS!
P
Profira GRECU Livrare rapida
h
horv?th t. Vanzatori foarte amabili. Calitate peste asteptari
T
TIMOTEI Livrare ireprosabila, Totul a decurs perfect
E
Eugenia Ambalaj impecabil. Calitate