1
/
din
2
Cadita dus patrata Ravak Angela PU 90x90 cm
Cadita dus patrata Ravak Angela PU 90x90 cm
1 review
Pret obisnuit
1.159,99 lei
Pret obisnuit
1.363,18 lei
Pret redus
1.159,99 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:A007701120
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | RAVAK |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Patrata |
| Serie | Angela |
| Material | Acril |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 90 cm |
| Latime exacta | 90 cm |
| Inaltime exacta | 18.5 cm |
| Livrare | livrabil 15-30 zile |
| Cod furnizor | A007701120 |
Share

Descriere produs:
Material: PMMA + ABS tip 'sandwich', intarit cu fibra de sticla (GFRP)
Dimensiuni: 905x905 mm
Diametru sifon: 90 mm
Montaj: pe pardoseala
Cadita de dus include:
- tratament Antibac pentru protectie impotriva reproducerii diferitelor tipuri de bacterii si a mucegaiului
- suport si panou nedetasabil
d
daniel Superba - usor de montat - cu un kit de instalare foarte ajutator - totul a fost excelent.