1
/
din
4
Cadita dus patrata Radaway Tinos C Compact 90x90 cm
Cadita dus patrata Radaway Tinos C Compact 90x90 cm
3 reviews
Pret obisnuit
679,98 lei
Pret obisnuit
734,35 lei
Pret redus
679,98 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:S4TIC9090-08
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | RADAWAY |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Patrata |
| Serie | Tinos |
| Material | Acril |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 90 cm |
| Latime exacta | 90 cm |
| Inaltime exacta | 16 cm |
| Livrare | Livrare imediata |
| Locatie | Depozit 2 |
| Cod furnizor | S4TIC9090-08 |
Share

Descriere produs:
Cadita de dus acrilica compacta autoportanta cu picioare de sustinere
Include rama din panel
Dimensiuni: 900x900xH160 mm
Gaura pentru sifonul de scurgere Ø50 mm
Culoare: alb
Sifonul de scurgere se comanda separat
r
r. iustin Parere
m
m. anghelina consultanti ok, bravo!
I
IOANINA GRIGORE Pret bunut