1
/
din
3
Cadita dus patrata Radaway Doros C Compact Stone 90x90 cm, antracit (acril aspect piatra)
Cadita dus patrata Radaway Doros C Compact Stone 90x90 cm, antracit (acril aspect piatra)
No reviews
Pret obisnuit
1.089,98 lei
Pret obisnuit
1.209,52 lei
Pret redus
1.089,98 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:SDRC9090-05-64S
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | RADAWAY |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Patrata |
| Serie | Doros Compact Stone |
| Material | Acril |
| Culoare | Antracit |
| Lungime exacta | 90 cm |
| Latime exacta | 90 cm |
| Inaltime exacta | 11.5 cm |
| Livrare | livrabil 10-20 zile |
| Cod furnizor | SDRC9090-05-64S |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 900x900xH115 mm
Diametru scurgere: Ø90 mm
Material: acril
Finisaj: antracit (aspect piatra)
Caracteristici:
- suprafata cu protectie antibacteriana, usor de intretinut
- panou integrat pe toate laturile
- instalare si reglaj, usoare
- include picioare de sustinere
*Nota: Sifon cadita de dus se achizitioneaza separat