1
/
din
3
Cadita dus patrata Radaway Doros C Compact 80x80 cm
Cadita dus patrata Radaway Doros C Compact 80x80 cm
5 reviews
Pret obisnuit
919,97 lei
Pret obisnuit
981,19 lei
Pret redus
919,97 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:SDRC8080-05
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | RADAWAY |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Patrata |
| Serie | Doros |
| Material | Acril |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 80 cm |
| Latime exacta | 80 cm |
| Inaltime exacta | 11.5 cm |
| Livrare | Livrare imediata |
| Locatie | Depozit 2 |
| Cod furnizor | SDRC8080-05 |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 800x800xH115 mm
Material: acril
Finisaj: alb
Diametru sifon: Ø90 mm
Caracteristici:
- panouri integrate
- picioare de sustinere
*Nota: Sifon cadita de dus se achizitioneaza separat
S
Serban N. Livrare impecabila cu un camion GQS, Produs ok, totul in regula
S
Sorana U. consultanti ok
e
e. r?ka Produs ok
D
D. FABIAN Dezamagitoare
I
Iulia IVAN SIGUR VOI REVENI