1
/
din
5
Cadita dus patrata Deante Jasmin 90x90 cm
Cadita dus patrata Deante Jasmin 90x90 cm
No reviews
Pret obisnuit
799,95 lei
Pret obisnuit
1.015,56 lei
Pret redus
799,95 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:KGJ_041B
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | DEANTE |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Patrata |
| Serie | Jasmin |
| Material | Acril |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 90 cm |
| Latime exacta | 90 cm |
| Inaltime exacta | 14 cm |
| Livrare | livrabil 10-20 zile |
| Cod furnizor | KGJ_041B |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 900x900xH140 mm
Diametru scurgere: Ø90 mm
Material: acril
Finisaj: alb
Include picioare de sustinere
*Nota: Sifonul se achizitioneaza separat