1
/
din
6
Cadita dus patrata Deante Corner 90x90 cm, alb
Cadita dus patrata Deante Corner 90x90 cm, alb
No reviews
Pret obisnuit
589,95 lei
Pret obisnuit
716,51 lei
Pret redus
589,95 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:KTC_041B
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | DEANTE |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Patrata |
| Serie | Corner |
| Material | Acril |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 90 cm |
| Latime exacta | 90 cm |
| Inaltime exacta | 16 cm |
| Livrare | Livrare imediata |
| Locatie | Depozit 2 |
| Cod furnizor | KTC_041B |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 900x900xH160 mm
Diametru scurgere: Ø52 mm
Material: acril
Finisaj: alb
Montaj: pe pardoseala
Striatii anti-alunecare
*Nota: Sifonul se achizitioneaza separat