1
/
din
3
Cadita dus patrata compozit Ravak Perseus Pro Chrome 80x80 cm
Cadita dus patrata compozit Ravak Perseus Pro Chrome 80x80 cm
No reviews
Pret obisnuit
769,99 lei
Pret obisnuit
1.011,28 lei
Pret redus
769,99 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:xa044401010
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | RAVAK |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Patrata |
| Serie | Perseus |
| Material | Compozit |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 80 cm |
| Latime exacta | 80 cm |
| Inaltime exacta | 3 cm |
| Livrare | livrabil 15-30 zile |
| Cod furnizor | XA044401010 |
Share

Descriere produs:
Cadita de dus cu design extra plat si neted
Material: marmura compozit
Dimensiuni: 800x800xH30 mm
Montaj: incastrat sau direct pe pardoseala