1
/
din
2
Cadita dus patrata compozit Radaway Teos C 80x80 cm, alb
Cadita dus patrata compozit Radaway Teos C 80x80 cm, alb
No reviews
Pret obisnuit
2.209,96 lei
Pret obisnuit
2.456,06 lei
Pret redus
2.209,96 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:HTC8080-04
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | RADAWAY |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Patrata |
| Serie | Teos |
| Material | Compozit |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 80 cm |
| Latime exacta | 80 cm |
| Inaltime exacta | 4 cm |
| Livrare | Livrare imediata |
| Locatie | Depozit 2 |
| Cod furnizor | HTC8080-04 |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 800x800xH40 mm
Diametru sifon: Ø90 mm
Finisaj: alb
Material: marmura compozit
Montaj: incastrat sau pe pardoseala
Caracteristici:
- suprafata antiderapanta, usor de intretinut
- rezistenta la umezeala, decolorare si abraziune
*Nota: Sifon cadita de dus se achizitioneaza separat