Cadita dus patrata ceramica Roca Italia 90x90 cm, alb
Cadita dus patrata ceramica Roca Italia 90x90 cm, alb
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:A374771001
Garantie: 10 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | ROCA |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Patrata |
| Serie | Italia |
| Material | Ceramica |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 90 cm |
| Latime exacta | 90 cm |
| Inaltime exacta | 10 cm |
| Livrare | Livrare imediata |
| Locatie | Depozit 2 |
| Cod furnizor | A374771001 |
Share

Descriere produs:
Daca sunteti in cautarea unei cadite de dus economice, usor de curatat, seria Italia de la Roca reprezinta alternativa ideala
Cadita patrata cu model
Dimensiuni: 900x900xH100 mm
Adancime: peste 65 mm
Material: portelan vitrat
Culoare: alb
Diametru scurgere: Ø65 mm
Rezistenta la agenti chimici
Instalare incastrata
Fata nefinisata la perete
Sifonul se comanda separat!
Produs de buna calitate. Serviciile de transport sant ok. Marfa a ajuns in bune conditii. Recomand acest magazin.
Exceptionala
foarte eleganta, si numele colectiei parca se potriveste cu designul si impresie pe care o lasa cand te uiti la ea.
Este asa cum ma asteptam calitate buna
Exact cum ma asteptam