Cadita dus patrata ceramica Roca Italia 80x80 cm, alb
Cadita dus patrata ceramica Roca Italia 80x80 cm, alb
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:A374772001
Garantie: 10 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | ROCA |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Patrata |
| Serie | Italia |
| Material | Ceramica |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 80 cm |
| Latime exacta | 80 cm |
| Inaltime exacta | 10 cm |
| Livrare | Livrare imediata |
| Locatie | Depozit 2 |
| Cod furnizor | A374772001 |
Share

Descriere produs:
Daca sunteti in cautarea unei cadite de dus economice, usor de curatat, seria Italia de la Roca reprezinta alternativa ideala
Cadita patrata cu model
Dimensiuni: 800x800xH100 mm
Material: portelan vitrat
Culoare: alb
Diametru scurgere: Ø65 mm
Rezistenta la agenti chimici
Instalare incastrata
Fata nefinisata la perete
Sifonul se comanda separat!
Are material ok, si finisajele destul de bune
Am mai avut o cadita de genul dar nu era de firma - asta e intr-adevar superioara ca si calitate de finisare si material folosit. Plus ca are un pret f bun!Recomand
Produsul corespunde descrierii de pe site. Este un produs de calitate, livrat in termen foarte scurt
Livrare si ambalaj fara cusur
Buna relativ