1
/
din
3
Cadita dus patrata ceramica Roca Italia 70x70 cm, alb
Cadita dus patrata ceramica Roca Italia 70x70 cm, alb
13 reviews
Pret obisnuit
409,94 lei
Pret obisnuit
482,82 lei
Pret redus
409,94 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:A374773001
Garantie: 10 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | ROCA |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Patrata |
| Serie | Italia |
| Material | Ceramica |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 70 cm |
| Latime exacta | 70 cm |
| Inaltime exacta | 10 cm |
| Livrare | livrabil 15-30 zile |
| Cod furnizor | A374773001 |
Share

Descriere produs:
Daca sunteti in cautarea unei cadite de dus economice, usor de curatat, seria Italia de la Roca reprezinta alternativa ideala
Cadita patrata cu model
Dimensiuni: 700x700xH100 mm
Material: portelan vitrat
Culoare: alb
Diametru scurgere: Ø65 mm
Rezistenta la agenti chimici
Instalare incastrata
Fata nefinisata la perete
Sifonul se comanda separat!
D
Doina Produs de calitate, echipa operativa
M
Miuta NICULESCU Livrare sofer GQS foarte amabil
D
D. Vajda Depozitul GQS se misca rapid. Voiam sa ridic marfa pe loc
R
RODICA H. Design reusit, Livrare cu duba GQS, super!
G
GROSU CORINA Livrare si ambalaj fara cusur