1
/
din
2
Cadita dus patrata Belform Cubo 80x80 cm, de zidit
Cadita dus patrata Belform Cubo 80x80 cm, de zidit
14 reviews
Pret obisnuit
479,99 lei
Pret obisnuit
565,78 lei
Pret redus
479,99 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:27CD0011
Garantie: 3 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | BELFORM |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Patrata |
| Serie | Cubo |
| Material | Acril |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 80 cm |
| Latime exacta | 80 cm |
| Inaltime exacta | 3 cm |
| Livrare | livrabil 2-4 zile |
| Cod furnizor | 27CD0011 |
Share

Descriere produs:
Cadita de dus cu montaj incastrat prevazuta cu sifon
Dimensiuni: 800x800xH30 mm
Adancime: 60 mm
Material: acril
Finisaj: alb
D
D. Calin Livrare fara nicio problema
E
E. Dorinel consultanti amabili, livrare impecabila gqs!
F
FARCAS CARINA Consultanti buni cunoscatori ai produselor. consultanti ok, bravo!
G
G?LYA L. Totul a mers struna! Produs bun livrat instant
G
GABI N. A FOST O PLACERE SA COMAND PT CA A MERS TOTUL STUNA. IN ACEASI ZI AM AVUT CADITA LA USA. .LIVRARE IMPECABILA MULTUMESC