1
/
din
3
Cadita dus dreptunghiulara Radaway Laros D 90x80 cm
Cadita dus dreptunghiulara Radaway Laros D 90x80 cm
5 reviews
Pret obisnuit
909,98 lei
Pret obisnuit
975,02 lei
Pret redus
909,98 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:SLD8917-01
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | RADAWAY |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Serie | Laros |
| Material | Acril |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 90 cm |
| Latime exacta | 80 cm |
| Inaltime exacta | 17 cm |
| Livrare | Livrare imediata |
| Locatie | Depozit 2 |
| Cod furnizor | SLD8917-01 |
Share

Descriere produs:
Cadita de dus acrilica compacta cu picioare de sustinere
Dimensiuni: 900x800xH170 mm
Adancimea: 70 mm
Sifonul de Ø90 mm se comanda separat
Culoare: alb
L
LAZAR Teea Calitate germana servicii superlativ
D
DUMITRESCU AUREL Echipa excelenta
C
C. Renata Calitate germana servicii superlativ, Firma serioasa
v
vladimir j. Raport bun pret/calitate. Ambalare impecabila
R
RADU SORINA Bunicica ..