1
/
din
2
Cadita dus dreptunghiulara Radaway Laros D 120x80 cm
Cadita dus dreptunghiulara Radaway Laros D 120x80 cm
5 reviews
Pret obisnuit
1.189,95 lei
Pret obisnuit
1.277,40 lei
Pret redus
1.189,95 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:SLD81217-01
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | RADAWAY |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Serie | Laros |
| Material | Acril |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 120 cm |
| Latime exacta | 80 cm |
| Inaltime exacta | 17 cm |
| Livrare | Livrare imediata |
| Locatie | Depozit 2 |
| Cod furnizor | SLD81217-01 |
Share

Descriere produs:
Cadita de dus acrilica compacta cu picioare de sustinere
Dimensiuni: 1200x800xH170 mm
Adancimea: 70 mm
Sifonul de Ø90 mm se comanda separat
Culoare: alb
L
Laurentiu BALINT Echipa de nota 10!
U
U. Dumitra Merge la acest pret
B
B. Sipos Calitate germana servicii premium, Sigur voi reveni
P
P. TRAIAN Consultanti fara reprosuri
I
I. Florentin Echipa deosebita. consultanti ok, bravo!