1
/
din
3
Cadita dus dreptunghiulara Radaway Laros D 100x90 cm
Cadita dus dreptunghiulara Radaway Laros D 100x90 cm
1 review
Pret obisnuit
1.149,97 lei
Pret obisnuit
1.246,54 lei
Pret redus
1.149,97 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:SLD91017-01
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | RADAWAY |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Serie | Laros |
| Material | Acril |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 100 cm |
| Latime exacta | 90 cm |
| Inaltime exacta | 17 cm |
| Livrare | Livrare imediata |
| Locatie | Depozit 2 |
| Cod furnizor | SLD91017-01 |
Share

Descriere produs:
Cadita de dus acrilica compacta cu picioare de sustinere
Dimensiuni: 1000x900xH170 mm
Adancimea: 70 mm
Sifonul de Ø90 mm se comanda separat
Culoare: alb
T
T. Carina Cadita excelenta