1
/
din
3
Cadita dus dreptunghiulara Radaway Laros D 100x80 cm
Cadita dus dreptunghiulara Radaway Laros D 100x80 cm
5 reviews
Pret obisnuit
979,95 lei
Pret obisnuit
1.073,75 lei
Pret redus
979,95 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:SLD81017-01
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | RADAWAY |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Serie | Laros |
| Material | Acril |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 100 cm |
| Latime exacta | 80 cm |
| Inaltime exacta | 17 cm |
| Livrare | Livrare imediata |
| Locatie | Depozit 2 |
| Cod furnizor | SLD81017-01 |
Share

Descriere produs:
Cadita de dus acrilica compacta cu picioare de sustinere
Dimensiuni: 1000x800xH170 mm
Sifonul de Ø90 mm se comanda separat
Adancimea: 70 mm
Culoare: alb
k
kovacs agata Bunicica
M
Musat Tamara Produs de calitate. Foarte multumita.
V
VOINEA Dalia Livrare de la GQS in conditii optime! Produs foarte ok
A
Anemona H. Consultanti de specialitate
c
cleopatra a. Consultanti buni