1
/
din
2
Cadita dus dreptunghiulara Radaway Doros F Compact 90x70 cm
Cadita dus dreptunghiulara Radaway Doros F Compact 90x70 cm
No reviews
Pret obisnuit
989,95 lei
Pret obisnuit
1.055,24 lei
Pret redus
989,95 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:SDRFP9070-05
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | RADAWAY |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Serie | Doros |
| Material | Acril |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 90 cm |
| Latime exacta | 70 cm |
| Inaltime exacta | 12 cm |
| Livrare | livrabil 10-20 zile |
| Cod furnizor | SDRFP9070-05 |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 900x700xH120 mm
Diametru scurgere: Ø90 mm
Material: acril
Finisaj: alb
Montaj: direct pe pardoseala
Caracteristici:
- suprafata nedeta antibacteriana, usor de intretinut
- panou integrat pe toate laturile
- set de picioare, inclus
- instalare rapida si reglaj simplu
*Nota: Sifon cadita de dus se achizitioneaza separat