1
/
din
3
Cadita dus dreptunghiulara Radaway Doros F Compact 120x80 cm
Cadita dus dreptunghiulara Radaway Doros F Compact 120x80 cm
1 review
Pret obisnuit
1.169,96 lei
Pret obisnuit
1.295,91 lei
Pret redus
1.169,96 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:SDRFP1280-05
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | RADAWAY |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Serie | Doros |
| Material | Acril |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 120 cm |
| Latime exacta | 80 cm |
| Inaltime exacta | 12 cm |
| Livrare | Livrare imediata |
| Locatie | Depozit 2 |
| Cod furnizor | SDRFP1280-05 |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 1200x800xH120 mm
Diametru sifon: Ø90 mm
Culoare: alb
Panou integrat pe toate laturile
Suprafata neteda antibacteriana pentru curatare usoara
Rezistenta la umezeala si mucegai
Instalare rapida si reglaj usor
*Set picioruse pentru cadita de dus inclus
s
sofia r. O calitate peste media a ce gasesti in piata