1
/
din
3
Cadita dus dreptunghiulara Radaway Doros F Compact 100x80 cm
Cadita dus dreptunghiulara Radaway Doros F Compact 100x80 cm
10 reviews
Pret obisnuit
1.039,94 lei
Pret obisnuit
1.104,61 lei
Pret redus
1.039,94 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:SDRFP1080-05
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | RADAWAY |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Serie | Doros |
| Material | Acril |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 100 cm |
| Latime exacta | 80 cm |
| Inaltime exacta | 12 cm |
| Livrare | Livrare imediata |
| Locatie | Depozit 2 |
| Cod furnizor | SDRFP1080-05 |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 1000x800xH120 mm
Diametru sifon: Ø90 mm
Culoare: alb
Panou integrat pe toate laturile
Suprafata neteda antibacteriana pentru curatare usoara
Rezistenta la umezeala si mucegai
Instalare rapida si reglaj usor
*Set picioruse pentru cadita de dus inclus
D
D. Fabian Totul a mers snur! De la consiliere pana la primire!
M
MARINESCU Julia Calitate germana in totalitate, ambalare excelenta, transport rapid
K
Kurucz cadita cu pret bun
A
ANA S. Design super. Firma serioasa
T
Tiberiu BADEA TOTUL OK PRODUS PE MASURA!