1
/
din
2
Cadita dus dreptunghiulara Radaway Doros F Compact 100x70 cm
Cadita dus dreptunghiulara Radaway Doros F Compact 100x70 cm
6 reviews
Pret obisnuit
1.039,94 lei
Pret obisnuit
1.104,61 lei
Pret redus
1.039,94 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:SDRFP1070-05
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | RADAWAY |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Serie | Doros |
| Material | Acril |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 100 cm |
| Latime exacta | 70 cm |
| Inaltime exacta | 12 cm |
| Livrare | Livrare imediata |
| Locatie | Depozit 2 |
| Cod furnizor | SDRFP1070-05 |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 1000x700xH120 mm
Diametru scurgere: Ø90 mm
Material: acril
Finisaj: alb
Montaj: direct pe pardoseala
Caracteristici:
- suprafata nedeta antibacteriana, usor de intretinut
- panou integrat pe toate laturile
- set de picioare, inclus
- instalare rapida si reglaj simplu
*Nota: Sifon cadita de dus se achizitioneaza separat
I
I. CRISTINEL PRODUS FOARTE OK, BUN, CALITATE SI SERVICII PREMIUM - VA MULTUMESC!
C
Camil CRACIUN nimic absolut de reprosat
T
TUDORICA C. Ambalaj cu grija si atentie. Calitate cf cu produsul
t
theodor Raport bun pret/calitate. Ambalata impecabil
A
A. ABEL Ambalare excelenta. Livrare deosebit de atenta!