1
/
din
2
Cadita dus dreptunghiulara Radaway Doros D Compact 120x90 cm
Cadita dus dreptunghiulara Radaway Doros D Compact 120x90 cm
5 reviews
Pret obisnuit
1.279,99 lei
Pret obisnuit
1.419,33 lei
Pret redus
1.279,99 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:SDRD1290-05
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | RADAWAY |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Serie | Doros |
| Material | Acril |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 120 cm |
| Latime exacta | 90 cm |
| Inaltime exacta | 12 cm |
| Livrare | Livrare imediata |
| Locatie | Depozit 2 |
| Cod furnizor | SDRD1290-05 |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 1200x900xH115 mm
Diametru sifon: Ø90 mm
Culoare: alb
Panou integrat pe toate laturile
Suprafata neteda antibacteriana pentru curatare usoara
Rezistenta la umezeala si mucegai
Instalare rapida si reglaj usor
*Set picioruse pentru cadita de dus inclus
N
Nicoleta CHIRILA Produs ok, bun. Livrare impecabila MULTUMESC
g
gheorghe v. Material foarte bun, pret corect
F
FRANCISC LIVRARE EXTREM DE RAPIDA CU MASINA GQS, IN ACEEASI ZI! AMBALAJ DE TOP
I
ILIESCU NADIA cadita cu design super
o
o. livia Livrare de nota 10