Cadita dus dreptunghiulara Radaway Doros D Compact 110x90 cm
Cadita dus dreptunghiulara Radaway Doros D Compact 110x90 cm
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:SDRD1190-05
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | RADAWAY |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Serie | Doros |
| Material | Acril |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 110 cm |
| Latime exacta | 90 cm |
| Inaltime exacta | 12 cm |
| Livrare | Livrare imediata |
| Locatie | Depozit 2 |
| Cod furnizor | SDRD1190-05 |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 1100x900xH115 mm
Diametru sifon: Ø90 mm
Culoare: alb
Panou integrat pe toate laturile
Suprafata neteda antibacteriana pentru curatare usoara
Rezistenta la umezeala si mucegai
Instalare rapida si reglaj usor
*Set picioruse pentru cadita de dus inclus
utila, dand un aspect elegant, pentru baile apartamentelor cu scurgere inalta.
Am primit piese care nu s-au potrivit cu dimensiunile caditei, a trebuit sa tai una dintre ele rezultand ceva inestetic. Mai mult decat atat, fisele cu instructiunile de montare sunt neprofesionist facute, ansamblarea dureaza mult pentru ca trebuie sa deduci ce trebuie facut neputandu-ti da seama bine din fisele respective.Dupa ansamblare a rezultat un produs de care nu sunt multumit, in concluzie nu recomand acest produs (Radaway) si nici furnizorul.