1
/
din
7
Cadita dus dreptunghiulara compozit Ravak Gigant Pro Chrome 120x80 cm
Cadita dus dreptunghiulara compozit Ravak Gigant Pro Chrome 120x80 cm
No reviews
Pret obisnuit
1.519,99 lei
Pret obisnuit
1.787,41 lei
Pret redus
1.519,99 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:XA04G401010
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | RAVAK |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Serie | Gigant Pro |
| Material | Compozit |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 120 cm |
| Latime exacta | 80 cm |
| Inaltime exacta | 3 cm |
| Livrare | livrabil 15-30 zile |
| Cod furnizor | XA04G401010 |
Share

Descriere produs:
Cadita de dus cu design extra plat si neted
Material: marmura compozit
Dimensiuni: 1200x800xH30 mm
Montaj: direct pe pardoseala