1
/
din
4
Cadita dus dreptunghiulara compozit Ravak Gigant Pro 110x80 cm, antiderapanta
Cadita dus dreptunghiulara compozit Ravak Gigant Pro 110x80 cm, antiderapanta
No reviews
Pret obisnuit
1.509,98 lei
Pret obisnuit
1.594,09 lei
Pret redus
1.509,98 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:xa03d401010
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | RAVAK |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Serie | Gigant Pro |
| Material | Compozit |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 110 cm |
| Latime exacta | 80 cm |
| Inaltime exacta | 3 cm |
| Grosime exacta | 2 |
| Livrare | livrabil 15-30 zile |
| Cod furnizor | XA03D401010 |
Share

Descriere produs:
Material: marmorita (praf de dolomita amestecat cu rasina sintetica)
Dimensiune: 1100x800xH30 mm
Diametru sifon: 90 mm
Modalitati de montare:
1. direct pe pardoseala sau pe un pat de mortar
2. pe pardoseala finisata utilizand sistemul de picioare BASE si panou frontal
3. utilizand sistemul de sustinere Galaxy Pro Base si panou frontal fixat cu ajutorul suportului SET
Sistemul de sustinere Galaxy Pro Base si sistemul de fixare pentru masca SET se comanda separat