1
/
din
2
Cadita dus dreptunghiulara compozit Radaway Giaros D 110x90 cm
Cadita dus dreptunghiulara compozit Radaway Giaros D 110x90 cm
No reviews
Pret obisnuit
2.639,95 lei
Pret obisnuit
2.937,40 lei
Pret redus
2.639,95 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:MKGD1190-03
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | RADAWAY |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Serie | Giaros |
| Material | Compozit |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 110 cm |
| Latime exacta | 90 cm |
| Inaltime exacta | 4 cm |
| Livrare | livrabil 10-20 zile |
| Cod furnizor | MKGD1190-03 |
Share

Descriere produs:
Cadita de dus cu montaj direct pe pardoseala
Material: marmura compozit
Dimensiuni: 1100x900xH40 mm
Adancimea: 15 mm
Sifonul 5SL1 se comanda separat
Culoare: alb