1
/
din
3
Cadita dus dreptunghiulara compozit Deante Correo 140x80 cm, gri
Cadita dus dreptunghiulara compozit Deante Correo 140x80 cm, gri
No reviews
Pret obisnuit
1.659,94 lei
Pret obisnuit
2.092,15 lei
Pret redus
1.659,94 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:kqr_s48b
Garantie: 10 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | DEANTE |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Serie | Correo |
| Material | Compozit |
| Culoare | Gri |
| Lungime exacta | 140 cm |
| Latime exacta | 80 cm |
| Inaltime exacta | 3.5 cm |
| Livrare | livrabil 10-20 zile |
| Cod furnizor | KQR_S48B |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 1400x800xH35 mm
Diametru scurgere: Ø90 mm
Material: granit compozit
Finisaj: gri
Montaj: pe pardoseala
Tehnologii Deante:
EasyClean: strat de protectie cu proprietati hidrofuge, mentine curata suprafata si permite intretinerea usoara a acesteia
*Nota: Sifon necesar se achizitioneaza separat