1
/
din
4
Cadita dus dreptunghiulara compozit Deante Correo 100x90 cm, gri
Cadita dus dreptunghiulara compozit Deante Correo 100x90 cm, gri
No reviews
Pret obisnuit
1.329,97 lei
Pret obisnuit
1.613,65 lei
Pret redus
1.329,97 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:kqr_s45b
Garantie: 10 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | DEANTE |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Serie | Correo |
| Material | Compozit |
| Culoare | Gri |
| Lungime exacta | 100 cm |
| Latime exacta | 90 cm |
| Inaltime exacta | 3.5 cm |
| Livrare | livrabil 2-4 zile |
| Cod furnizor | KQR_S45B |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 1000x900xH35 mm
Diametru scurgere: Ø90 mm
Material: granit compozit
Finisaj: gri
Montaj: pe pardoseala
EasyClean: strat de protectie cu proprietati hidrofuge, mentine curata suprafata si permite intretinerea usoara a acesteia
*Nota: Sifonul se achizitioneaza separat