1
/
din
5
Cadita dus dreptunghiulara ceramica Roca Roma 90x70 cm
Cadita dus dreptunghiulara ceramica Roca Roma 90x70 cm
13 reviews
Pret obisnuit
682,02 lei
Pret obisnuit
805,87 lei
Pret redus
682,02 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:A374122000
Garantie: 10 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | ROCA |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Serie | Roma |
| Material | Ceramica |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 90 cm |
| Latime exacta | 70 cm |
| Inaltime exacta | 5 cm |
| Livrare | Peste 30 de zile |
| Cod furnizor | A374122000 |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 900x700xH55 mm
Diametru sifon: Ø90 mm
Material: ceramica
Finisaj: alb
Fata nefinisata la perete
*Nota: Sifon cadita dus se achizitioneaza separat
O
O. Barna super
T
Theodor NICOLAE Consultantii nota 10, Firma serioasa
F
Florica aveam nevoie rapid de marfa, am ridicat comanda pe loc!
M
Marius Stabila, material foarte bun!
M
Matei consultanti ok, bravo!