1
/
din
3
Cadita dus dreptunghiulara ceramica Roca Italia 90x72 cm, alb
Cadita dus dreptunghiulara ceramica Roca Italia 90x72 cm, alb
17 reviews
Pret obisnuit
519,97 lei
Pret obisnuit
608,65 lei
Pret redus
519,97 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:A374770001
Garantie: 10 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | ROCA |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Serie | Italia |
| Material | Ceramica |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 90 cm |
| Latime exacta | 72 cm |
| Inaltime exacta | 10 cm |
| Livrare | Peste 30 de zile |
| Cod furnizor | A374770001 |
Share

Descriere produs:
Daca sunteti in cautarea unei cadite de dus economice, usor de curatat, seria Italia de la Roca reprezinta alternativa ideala
Cadita dreptunghiulara cu model
Dimensiuni: 900x720xH100 mm
Material: portelan vitrat
Culoare: alb
Diametru scurgere: Ø65 mm
Rezistenta la agenti chimici
Instalare incastrata
Fata nefinisata la perete
Sifonul se comanda separat!
L
Luana MUNTEAN Design super
R
Relu sub asteptari
M
MARGINEAN Moise Am avut consultanti de nota 10
V
Vicentia Profi echipa de vanzatori si rapiditatea cu care am primit-o, practic in ziua in care am dat comanda
v
valter david BUNICICA ..