1
/
din
3
Cadita dus dreptunghiulara ceramica Roca Italia 100x80 cm, alb
Cadita dus dreptunghiulara ceramica Roca Italia 100x80 cm, alb
11 reviews
Pret obisnuit
689,98 lei
Pret obisnuit
814,33 lei
Pret redus
689,98 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:A37477C001
Garantie: 10 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | ROCA |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Serie | Italia |
| Material | Ceramica |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 100 cm |
| Latime exacta | 80 cm |
| Inaltime exacta | 10 cm |
| Livrare | Livrare imediata |
| Locatie | Depozit 2 |
| Cod furnizor | A37477C001 |
Share

Descriere produs:
Daca sunteti in cautarea unei cadite de dus economice, usor de curatat, seria Italia de la Roca reprezinta alternativa ideala
Cadita dreptunghiulara cu model
Dimensiuni: 1000x800xH100 mm
Material: portelan vitrat
Culoare: alb
Diametru scurgere: Ø65 mm
Rezistenta la agenti chimici
Instalare incastrata
Fata nefinisata la perete
Sifonul se comanda separat!
a
adriana Calitate/pret ok
U
URSU JAN Ma grabeam si am luat marfa in aceeasi zi din depozitul GQS
H
Hudisteanu Calitate pret foarte ok
A
Arina Savu Este foarte frumoasa, arata bine materialul, si nu aluneci pe ea
D
Dorel CONSULTANTII NOTA 10. PRODUS REZONABIL CA SI PRET