Cadita dus dreptunghiulara ceramica Roca Cratos Superslim 160x80 cm, bej
Cadita dus dreptunghiulara ceramica Roca Cratos Superslim 160x80 cm, bej
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:A3740L2650
Garantie: 10 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | ROCA |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Serie | Cratos |
| Material | Ceramica |
| Culoare | Bej |
| Lungime exacta | 160 cm |
| Latime exacta | 80 cm |
| Inaltime exacta | 3.5 cm |
| Livrare | livrabil 15-30 zile |
| Cod furnizor | A3740L2650 |
Share

Descriere produs:
Roca Senceramic - material ceramic superior ce ofera o suprafata cu proprietati extraordinare datorita tipului de email inovator (concept exclusivist Roca), permite pastrarea tuturor calitatilor materialului ceramic traditional adaugand un invelis texturat cu cele mai inalte grade de antialunecare pentru siguranta si confort
Dimensiuni: 1600x800xH35 mm
Diametru scurgere: Ø90 mm
Adancime sifon: 80 mm
Montaj: la nivelul pardoselii
Material: ceramica Senceramic
Finisaj: bej
Caracteristici:
- suprafata texturata, antiderapanta
- suprafata neporoasa, nu absoarbe umiditatea si impiedica dezvoltarea bacteriilor
- suprafata rezistenta la produse abrazive, usor de intretinut
- margini foarte subtiri, asigura integrare perfecta in pardoseala
- include sistem de scurgere