Cadita dus dreptunghiulara Belform Cubo 90x70 cm, autoportanta
Cadita dus dreptunghiulara Belform Cubo 90x70 cm, autoportanta
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:27CB0079
Garantie: 3 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | BELFORM |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Serie | Cubo |
| Material | Acril |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 90 cm |
| Latime exacta | 70 cm |
| Inaltime exacta | 15 cm |
| Livrare | Livrare imediata |
| Locatie | Depozit 2 |
| Cod furnizor | 27CB0079 |
Share

Descriere produs:
Designul produselor Belform este realizat impreuna cu o echipa de specialisti-designeri, care lucreaza pentru lansarea de produse noi si originale, in acelasi timp practice si moderne. Belform produce o gama completa – cazi, cadite de dus, cazi cu hidromasaj, mini-piscine, cabine, pereti de dus, baterii sanitare, oglinzi de baie si accesorii, structura de productie fiind una dintre cele mai performante din Romania.
Cadita de dus autoportanta prevazuta cu sifon
Dimensiuni: 900x700xH150 mm
Adancime: 30 mm
Material: acril
Finisaj: alb
*Nota: Scurgerea este pozitionata in partea stanga sus a caditei!
Calitate peste asteptari
Livrare cu masina de transport marfa de la GQS. Produs excelent
Aspect placut, cu textura placuta. Striatiile nu sunt prea pronuntate, isi fac treaba. Ventilul este estetic ok este dintr-un material plastic
Finisajele lasa de dorit ,nu este dotata cu picioruse de sustinere fara de care este cam instabila (la cele 76 de kg. ale mele).Am comandat-o miercuri si joi a venit , sper sa se comporte bine de aici incolo cu imbunatatirile aduse la sustinere de mine .
Produs ok, totul in regula. Ambalaj foarte sigur!