1
/
din
4
Cadita dus dreptunghiulara Belform Cubo 120x90 cm, autoportanta
Cadita dus dreptunghiulara Belform Cubo 120x90 cm, autoportanta
12 reviews
Pret obisnuit
729,99 lei
Pret obisnuit
864,69 lei
Pret redus
729,99 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:27CB0085
Garantie: 3 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | BELFORM |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Serie | Cubo |
| Material | Acril |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 120 cm |
| Latime exacta | 90 cm |
| Inaltime exacta | 14 cm |
| Livrare | Livrare imediata |
| Locatie | Depozit 2 |
| Cod furnizor | 27CB0085 |
Share

Descriere produs:
Varianta: autoportanta
Material: acril sanitar
Dimensiuni: 120x90xH14 cm
Adancime: 6 cm
Culoare: alb
* Nota: Include sifonul pentru cadita de dus si set 2 picioruse sustinere (cod 29PN2302)
R
Romica MA ASTEPTAM ALTCEVA
I
IGNAT Petria Consultanti fara repros
C
Corina Foarte Ok produsul, ambalat foarte bine, suntem f multumiti !
C
Coco Multumim GQS , produsul foarte Ok, ambalat foarte bine , comanda ajunsa la timp, preturi Ok !
E
EREMIA Super! Recomand! Livrare f buna, sofer amabil