1
/
din
4
Cadita dus dreptunghiulara Belform Cubo 100x80 cm, de zidit
Cadita dus dreptunghiulara Belform Cubo 100x80 cm, de zidit
5 reviews
Pret obisnuit
630,99 lei
Pret obisnuit
747,26 lei
Pret redus
630,99 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:27CD0084
Garantie: 3 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | BELFORM |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Serie | Cubo |
| Material | Acril |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 100 cm |
| Latime exacta | 80 cm |
| Inaltime exacta | 3 cm |
| Livrare | livrabil 2-4 zile |
| Cod furnizor | 27CD0084 |
Share

Descriere produs:
Varianta: de zidit
Material: acril sanitar
Dimensiuni: 100x80xH3 cm
Adancime: 6 cm
Culoare: alb
Sifonul si racordul sunt incluse
M
Marian Produs foarte ok, bun, calitate germana servicii premium
r
rafael Produs ok, bun. Livrare impecabila MULTUMESC
n
n. bianca DE CALITATE, LIVRARE FARA REPROS
B
Bálint N. am luat comanda direct de la depozitul lor din jilava. rapid, ok!
M
Monalisa DEPOZITUL GQS SE MISCA RAPID. RIDICARE MARFA PE LOC