1
/
din
5
Cadita dus dreptunghiulara Belform Cubo 100x80 cm, autoportanta
Cadita dus dreptunghiulara Belform Cubo 100x80 cm, autoportanta
11 reviews
Pret obisnuit
579,99 lei
Pret obisnuit
683,21 lei
Pret redus
579,99 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:27CB0084
Garantie: 3 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | BELFORM |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Serie | Cubo |
| Material | Acril |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 100 cm |
| Latime exacta | 80 cm |
| Inaltime exacta | 14 cm |
| Livrare | Livrare imediata |
| Locatie | Depozit 2 |
| Cod furnizor | 27CB0084 |
Share

Descriere produs:
Varianta: autoportanta
Material: acril sanitar
Dimensiuni: 100x80xH14 cm
Adancime: 6 cm
Culoare: alb
* Nota: Include sifonul pentru cadita de dus, racordul si set 2 picioruse sustinere
B
Braga Mihaela Super multumita
A
Anca Dita Livrare rapida si cadita de calitate,mi-a placut foarte mult ca nu aluneci pe ea,are un model cu patratele antiderapant!
N
Niculita soferul de la GQS a fost tare amabil
C
Costin CALITATE EXCELENTA, CONSULTANTII NOTA 10
A
Arsenie OK. CALITATE PESTE ASTEPTARI