1
/
din
3
Cadita dus dreptunghiulara acril aspect piatra Belform Celesta Slim 170x80 cm, negru
Cadita dus dreptunghiulara acril aspect piatra Belform Celesta Slim 170x80 cm, negru
No reviews
Pret obisnuit
1.269,99 lei
Pret obisnuit
1.494,53 lei
Pret redus
1.269,99 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:27CD6011
Garantie: 3 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | BELFORM |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Serie | Celesta |
| Material | Acril |
| Culoare | Negru |
| Lungime exacta | 170 cm |
| Latime exacta | 80 cm |
| Inaltime exacta | 4 cm |
| Livrare | Livrare imediata |
| Locatie | Depozit 2 |
| Cod furnizor | 27CD6011 |
Share

Descriere produs:
Cadita de dus recomandata oricarei bai, incadrandu-se cu usurinta datorita culorii si a materialului din care este confectionat.
Dimensiuni: 1700x800xH40 mm
Material: compozit
Finisaj: negru
Sifon si capac scurgere incluse
Caracteristici material:
- Duritatea si rezistenta suprafetei la zgarieturi;
- Acrilul mentine temperatura constanta a apei pentru o perioada de timp mai indelungata;
- Placerea de utilizare ca rezultat al calitatii materialului, atingerii netede si calde a suprafetei;
- Usor de pastrat curata, datorita suprafetei netede, neporoase, rezistenta la contactul cu agentii de curatare.
*Nota: Cadita de dus se poate scurta prin debitare de la 170 cm la 130 cm din 10 in 10 cm, in functie de lungimea necesara.