1
/
din
3
Cadita dus dreptunghiulara acril aspect piatra Belform Celesta Slim 170x80 cm, alb
Cadita dus dreptunghiulara acril aspect piatra Belform Celesta Slim 170x80 cm, alb
4 reviews
Pret obisnuit
1.269,99 lei
Pret obisnuit
1.494,53 lei
Pret redus
1.269,99 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:27CD5011
Garantie: 3 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | BELFORM |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Serie | Celesta |
| Material | Acril |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 170 cm |
| Latime exacta | 80 cm |
| Inaltime exacta | 4 cm |
| Livrare | Livrare imediata |
| Locatie | Depozit 2 |
| Cod furnizor | 27CD5011 |
Share

Descriere produs:
<p><span>Cadita de dus recomandata oricarei bai, incadrandu-se cu usurinta datorita culorii si a materialului din care este confectionat.</span><br /><br /><strong>Dimensiuni</strong>: 1700x800xH40 mm<br /><strong>Material</strong>: compozit<br />Finisaj: alb</p> <p>Sifon si capac scurgere incluse<br /><br /></p> <p><strong>Caracteristici material:</strong></p> <ul> <li><span>Duritatea si rezistenta suprafetei la zgarieturi;</span></li> <li>Acrilul mentine temperatura constanta a apei pentru o perioada de timp mai indelungata;</li> <li>Placerea de utilizare ca rezultat al calitatii materialului, atingerii netede si calde a suprafetei;</li> <li>Usor de pastrat curata, datorita suprafetei netede, neporoase, rezistenta la contactul cu agentii de curatare.</li> </ul> <p>*Nota: Cadita de dus se poate scurta prin debitare de la 170 cm la 130 cm din 10 in 10 cm, in functie de lungimea necesara.</p>
a
adina Produs ok. Livrare impecabila, multumesc!
M
Mihaita Finisaj premium, materiale ok
I
IONITA KISS totul a mers snur! buna si livrata rapid
n
norica s. Apreciere post achizitie