1
/
din
5
Cabina dus semirotunda cu usi glisante Ravak Blix BLCP4 90x90 cm
Cabina dus semirotunda cu usi glisante Ravak Blix BLCP4 90x90 cm
No reviews
Pret obisnuit
3.199,97 RON
Pret obisnuit
3.402,26 RON
Pret redus
3.199,97 RON
Taxe incluse.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:3b270100z1
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | RAVAK |
|---|---|
| Tip produs | Cabine cu usi glisante |
| Material | Sticla securizata |
| Culoare | Profil Crom,Profil Alb,Geam Clar,Geam Mat |
| Forma | Semirotunda |
| Lungime exacta | 90 cm |
| Latime exacta | 90 cm |
| Inaltime exacta | 190 cm |
| Livrare | livrabil 15-30 zile |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 875-895x875-895 mm
Intrare: 565 mm
Inaltime: 1900 mm
Culoare profil: Aluminiu lucios / Aluminiu Satinat / Aluminiu vopsit alb
Panou: Sticla securizata transparenta/model Grape, grosime 6 mm cu tratament anticalcar

Mecanismul AntiBlock previne blocarea sau deformarea partilor culisante marind longevitatea produsului.
Mecanismul telescopic al usilor de dus face mai usoara curatarea in locuri altfel inaccesibile.
BLCP4 este o cabina semicirculara din 4 elemente, 2 parti fixe drepte si 2 parti mobile curbate.