1
/
din
4
Cabina dus semirotunda cu usi glisante Radaway Premium Plus A 1900 100x100 cm, sticla gri
Cabina dus semirotunda cu usi glisante Radaway Premium Plus A 1900 100x100 cm, sticla gri
No reviews
Pret obisnuit
2.869,95 RON
Pret obisnuit
3.276,80 RON
Pret redus
2.869,95 RON
Taxe incluse.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:30423-01-05N
Garantie: 3 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | RADAWAY |
|---|---|
| Tip produs | Cabine cu usi glisante |
| Material | Sticla securizata |
| Culoare | Profil Crom,Geam Gri |
| Forma | Semirotunda |
| Lungime exacta | 100 cm |
| Latime exacta | 100 cm |
| Inaltime exacta | 190 cm |
| Livrare | livrabil 10-20 zile |
Share

Descriere produs:
Cabina de dus formata din 2 usi glisante + 2 parti fixe
Dimensiuni: 1000x1000xH1900 mm
Material: sticla securizata gri (graphite)
Grosime sticla: 5 mm
Finisaj profil: crom
Montaj: pe cadita de dus sau direct pe pardoseala
Caracteristici:
- banda magnetica, asigura inchidere etansa a cabinei
- garnituri din elastomer, asigura rezistenta la schimbari de temperatura si umiditate
- mecanism de ajustare a profilelor care permite compensarea iregularitatilor peretilor
- capac de mascare superior pentru profile
- role cu rulmenti, carcasa cromata
- posibilitate de desfacere si inclinare usa pentru o curatare facila