1
/
din
2
Cabina dus semirotunda cu usi glisante Kolpa San Eco Quat TKP 90x90 cm, profil crom
Cabina dus semirotunda cu usi glisante Kolpa San Eco Quat TKP 90x90 cm, profil crom
No reviews
Pret obisnuit
1.679,99 lei
Pret obisnuit
2.283,27 lei
Pret redus
1.679,99 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:538580
Garantie: 3 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | KOLPA SAN |
|---|---|
| Tip produs | Cabine cu usi glisante |
| Forma | Semirotunda |
| Serie | Eco Quat |
| Material | Sticla securizata |
| Culoare | Profil Crom,Geam Clar |
| Lungime exacta | 90 cm |
| Latime exacta | 90 cm |
| Inaltime exacta | 185 cm |
| Livrare | Livrare imediata |
| Locatie | Depozit 2 |
| Cod furnizor | 538580 |
Share

Descriere produs:
Cabina de dus formata din 2 usi glisante si 2 parti fixe
Dimensiuni: 900x900xH1850 mm
Reglaj: 872-877 mm
Grosime sticla: 5 mm
Material: sticla securizata transparenta
Finisaj profil: crom
Montaj: pe cadita de dus sau direct pe pardoseala
Caracteristici:
- mecanism de ajustare a profilelor care permite compensarea iregularitatilor peretilor
- inchidere magnetica
- usi rabatabile pentru o curatare usoara