1
/
din
3
Cabina dus semirotunda cu usa glisanta Mediterraneo Meda Black 90x90 cm
Cabina dus semirotunda cu usa glisanta Mediterraneo Meda Black 90x90 cm
No reviews
Pret obisnuit
1.639,94 RON
Pret obisnuit
2.162,19 RON
Pret redus
1.639,94 RON
Taxe incluse.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:s02qr01bl-90
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | FLUMINIA |
|---|---|
| Tip produs | Cabine cu usi glisante |
| Material | Sticla securizata |
| Culoare | Profil Negru,Geam Clar |
| Forma | Semirotunda |
| Lungime exacta | 90 cm |
| Latime exacta | 90 cm |
| Inaltime exacta | 200 cm |
| Livrare | Livrare imediata |
| Locatie | Depozit 2 |
Share

Descriere produs:
Cabina de dus formata din 2 usi glisante + 2 pereti laterali ficsi
Dimensiuni: 900x900xH2000 mm
Material: sticla securizata transparenta
Grosime sticla: 6 mm
Finisaj profil: negru mat
Montaj: pe cadita de dus sau direct pe pardoseala
*Nota: Cabina de dus reversibila, montajul poate fi in varianta cu deschidere spre partea stanga sau spre dreapta