1
/
din
4
Cabina dus semirotunda asimetrica cu usi glisante Radaway Premium Plus E 1700 120x90 cm
Cabina dus semirotunda asimetrica cu usi glisante Radaway Premium Plus E 1700 120x90 cm
No reviews
Pret obisnuit
3.169,98 RON
Pret obisnuit
3.529,81 RON
Pret redus
3.169,98 RON
Taxe incluse.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:30483-01-01n
Garantie: 3 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | RADAWAY |
|---|---|
| Tip produs | Cabine cu usi glisante |
| Material | Sticla securizata |
| Culoare | Profil Crom,Geam Clar |
| Forma | Semirotunda asimetrica |
| Lungime exacta | 120 cm |
| Latime exacta | 90 cm |
| Inaltime exacta | 170 cm |
| Livrare | livrabil 10-20 zile |
Share

Descriere produs:
Toate geamurile cabinelor de dus Radaway sunt acoperite cu EasyClean, un strat care faciliteaza procesul de curatare
Manere cromate elegante
Mecansim de ajustare a profilelor care permite compensarea iregularitatilor peretilor
Posibilitatea de a desface si inclina usa pentru curatare
Finisaj profil: crom
Reglaj lungime: 1195-1220 mm
Reglaj latime: 895-920 mm
Inaltime: 1700 mm
Grosime sticla: 5 mm
Material: sticla transparenta
Cabina de dus poate fi montata in varianta stanga sau varianta dreapta